Svatební cesty

Svatba a svatební cesta jsou výjimečnou událostí a pro novomanželé mají hluboký význam. Svatba znamená začátek společného soužití, svatební cesta přináší zasloužený odpočinek po svatebních přípravách.

Líbánky, stejně jako samotný obřad, jsou obdobím, na které pak vzpomínáte celý život. Ať už se vydáte na svatební cestu k moři, kde jste se seznámili, nebo na svatební cestu snů do exotiky, vždy pro Vás vše pečlivě připravíme tak, aby Vaše svatební cesta byla bez zbytečných starostí a Vy jste mohli věnovat jen romantice.

Prověříme dostupné SLEVY A BONUSY pro novomanžele a zajistíme kompletní servis od letenek a transferů přes hotely a vily dle Vašich přání až po romantické výlety a další pozornosti na místě. Prožijte romantické líbánky ve Středomoří - ve Španělsku, Itálii, ve slunném Toskánsku nebo na Sardínii s nádhernými písečnými plážemi, v Řecku na Santorini či jiném ostrově a nebo v Chorvatsku na romantickém levandulovém Hvaru.

Pro LÍBÁNKY SNŮ ve stínů exotických palem doporučíme a zajistíme svatební cestu na Mauriciu, Seychelách či pohádkových Maledivách. Mezi nejkrásnější místa líbánek patří také Francouzská Polynésie, Karibik, Indonésie, rajské ostrůvky Fidži či Havaj. Pro ty, co preferují soukromí a netradiční zážitky, vybereme privátní luxusní "robinsonádu" na soukromých ostrovech, líbánky na jachtě nebo třeba na romantickém majáku.

Jak postupovat při výběru svatební cesty?

Na svatební cestu můžete odletět již druhý den po svatbě konané v ČR nebo v SR, anebo si ji naplánovat na pozdější termín. Cestujete-li nejpozději do 6 měsíců (ve vybraných hotelech do 9 měsíců) od svatebního obřadu, máte nárok na velmi zajímavé SLEVY A BONUSY.

Dostupnost a výše slev a výhod pro novomanžele se u jednotlivých hotelů mění, proto je vždy ověřujeme dle konkrétní poptávky tak, abyste získali nejvýhodnější nabídku.

Obecně platí:

  • sleva 20% až 100 % z ceny ubytování pro ženu ve vybraných hotelech (muž platí plnou cenu), v průběhu roku se objevují i akce, kdy má žena celý pobyt zdarma včetně stravy

  • sleva za objednávku více než 35 dní před cestou až 30%

  • zajímavé výhody poskytované hotely, například speciální večeře, láhev šumivého vína, masáž pro dvojici, košík ovoce na pokoji, atd.

POSTUP PŘI VÝBĚRU:

1. Zašlete nám svou představu o svatební cestě, dle zadání navrhneme vhodnou destinaci a zašleme konk. nabídku včetně kalkulace

NEBO

1. Vyberte si dle vyhledávacího formuláře zájezd odpovídající Vašim požadavkům

2. Proveďte nezávaznou, předběžnou rezervaci odesláním objednávkového formuláře

3. Do poznámky uveďte, že se jedná o SVATEBNÍ CESTU a odešlete online

4. Potvrdíme Vám přijetí poptávky, a připravíme finální nabídku mj. s rozpisem letu a cenovou kalkulací zahrnující SLEVY A BONUSY PRO NOVOMANŽELÉ

5. Po odsouhlasení nabídky z Vaší strany provedeme závaznou objednávku (více ZDE)

 

Pro zajisteni svatebni  cesty kliknete zde...