Incentivní a skupinové zájezdy

Hledáte zájezd pro svůj pracovní kolektiv nebo pro obchodního partnera? Chcete jet na dovolenou ve větší skupině lidí a nemůžete najít odpovídající nabídku? Máte speciální požadavky, které Vám běžná dovolená nemůže splnit?

Vymysleme spolu něco zvláštního a nezapomenutelného. Připravíme vám zájezd na míru, přesně podle vámi zadaných požadavků. Vyplňte objednávkový formulář a my se o vše postaráme.

Nabízíme Vám sestavení dovolené nebo pobytu nejen v České republice, Evropě, ale i do celého světa. Zajistíme dopravu, ubytování, transfery, vízum, pojištění, průvodce a další služby dle Vašich požadavků.

CO VŠE UMÍME:

  • pobytové, poznávací zájezdy na den, víkend i celý týden

  • služební a obchodní cesty

  • teambuilding, školení a společenské akce

  • školní, sportovní pobyty vč. rybolovu, aerobic či joga pobytů

  • pobyty v lázních, spa a wellness hotelech

  • říčné i zámořské plavby

  • a jiné


V kooperaci s osvědčeným partnerem spol. F E S T I N G, s.r.o. (25 let na trhu) pro Vás rádi zajistíme kompletní marketingový servis - organizace společenských akcí, školení, plesy, kongresy, ozvučení, fotografování, catering, hostesky, tisk reklamích předmětů a výroba upomínkových předmětů, grafické práce, polepy i výroba a správa web stránek.

OBLÍBENÉ incentivní, skupinové a jiné AKCE nebo-li CO SI POD TÍM PŘEDSTAVIT :-)

Pánská jízda

Kolegové z práce dostanou od manželek a partnerek povolení k týdenní pánské jízdě. Nechtějí však pouze do nějakého hotelu a ležet u bazénu. Chtějí také něco vidět, zažít a především se bavit.. požadavek = zábava, sport, a výlety.

DOPORUČENÍ: pláže Karibiku, ideálně KUBA a pobytovo-poznávací zájezd s kompletním servisem. 2 dny v Havaně včetně továrny na pravé kubánské doutníky, zbytek dovolené relax na pláži s moqitem anebo kubánským rumem v ruce, přes den šnorchlování a beach volejbal.

A pokud by byl týden dlouhý, co tak 3 dny na slovenských horách? Turistika nebo lyže v kombinaci s horkými termálními prameny a muži se vrátí jako vyměněni.

Dámská jízda

Po neustálém kolotoči pracovních a domácích povinností si také maminky potřebuji orazit a tak se domluví na společnou akci. Jsou však  omezeny termínem, který v standardní nabídce není, a tak jim nabídku připravíme na míru. Hlavní požadavek? Koupání, zábava, nákupy.

DOPORUČENÍ: 5* hotel s ultra all inclusive v Egyptě anebo 4-5* hotel v čím více oblíbených Spojených Arabských Emirátech. Přes den krásné bílé pláže a relax s opalováním, večer nákupy na místních trhovištích nebo megalomanských "mallech". Z osobních zkušeností mohou mluvit mj. dámy z Sex ve městě 2.

A pro milovnice odpočinku, které nepotřebují nevyhnutně moře, rozhodně týden a nebo alespoň prodloužený víkend v luxusním 4* nebo 5* hotelu. Přes den relaxační a wellness procedury, masáže, zábaly, kosmetika.. odpočinek v sauně a bazénech, večer není nad výborné menu a posezení s kamarádkami u sklenice vína a piána v hotelovém lobby baru.

ODMĚNA A MOTIVACE PARTNERŮ A ZAMĚSTNANCŮ

Incentivní turistika patří mezi moderní nástroje motivace a odměňování. Primární cíl je dosažení lepších výsledků společnosti, povzbuzení zaměstnanců, navázání neformálních obchodních vztahů či získání vyšší loyality odběratelů formou na míru připravených cest. A cesta je různá, závisí jen na naši představivosti.. nabídka programů je široká a proto uvádíme pouze příklady, které by mohli zaujmout. Samozřejmě, konk. nabídka pro Vás záleží na zvolené destinaci, konkrétních aktivitách, míře náročnosti aktivit a nastavené cenové hladině.

Co takto nabídnout něco opravdu nevšedného - přenocování v ledovém hotelu, ochutnávka vín ve francouzských sklepích, italských či moravských vinicích, lyžování se psím spřežením, adrenalin na slovinských ferratech nebo rafting, plachtění v Karibiku nebo plavbu Rýnem či rybolov v divoké přírodě Islandu nebo Skandinávii. Zážitky z takových akcí zůstanou každopádně natrvalo v paměti.