Postup při koupi zájezdu

1. Výběr zájezdu z naší nabídky, nezávazná poptávka

Gratulujeme.. :-) První krok je za Vámi a sice, našli jste "to pravé" a vybrali zájezd. Pokud se tak stalo, vyplňte požadované údaje a zašlete k nám objednávkový formulář. Upozorňujeme, že jde pouze o předběžnou objednávku, která není závazná do doby než uhradíte požadovanou zálohu/cenu zájezdu a podepíšete smlouvu.

Pakliže se Vám nepodařilo nalézt zájezd odpovídající Vašim požadavkům, rádi jej pro Vás najdeme. Prosím, zavolejte nám na 608 224 025, pošlete e-mail na info@festingtravel.cz nebo vyplňte formulář v sekci ZDE. Obratem Vás budeme kontaktovat a nabídku připravíme na míru. Další postup pak proběhne dle domluvy s prodejcem.

2. Zpětný kontakt, potvrzení přijetí

Vaši nezávaznou objednávku/poptávku vidíme v systému do cca 30 min. po jejím odeslání. Pokud proběhlo odeslání v pořádku, na email Vám přijde potvrzení o přijetí požadavku. Následně vás bude kontaktovat náš prodejce, který s Vámi výběr zkonzultuje, poradí a vysvětlí případné nejasnosti nebo zodpoví Vaše dotazy.

Klienty se vždy snažíme kontaktovat co nejdříve po příjetí Vašeho požadavku. Je však možné, že si budete chtít ověřit stav Vaši objednávky, cenu nebo dostupnost vybraného zájezdu. I v takovém případě jsme Vám k dispozici na e-mailu info@festingtravel.cz nebo telefonu 608 224 025.

3. Rezervace Vašeho zájezdu

Prodejce pro Vás zájezd ověří u pořádající cestovní kanceláře a bude vás informovat, zda je zájezd možné předběžně rezervovat či nikoli a do kdy je rezervace platná. Po dobu předběžné rezervace jsou místa pro Vás rezervována a cena fixována (samozřejmě, pokud by v době nezávazné rezervace cena klesla, klientům rozdíl - v rámci férového přístupu vůči partnerům - dorovnáme).

V případě, že předběžná nezávazná rezervace zájezdu není vůbec možná, je potřeba vyřídit co nejrychleji jako závaznou objednávku (detaily viz bod 4). 

4. Závazné potvrzení rezervace, podpis smlouvy a úhrada

Do doby než skončí platnost Vaši rezervace, je potřeba Váš zájem závazně potvrdit koupí zájezdu. Vaši předběžnou rezervaci závazně potvrdíte podpisem smlouvy o zájezdu a úhradou požadované částky (plná výše nebo záloha, dle podmínek pořadatele). Upozorňujeme, že poté již nebudou možné jakékoli další bezplatné změny.
 
Podpis smlouvy a úhrada, tj. vyřízení závazné objednávky, jsou možné:
- online NEBO
- osobně na pobočce
 
V případě online vyřízení je potřeba dodržet postup takto:
Smlouvu o zájezdu, fakturu a smluvní podmínky pořadatele k Vašemu zájezdu obdržíte od prodejce prostřednictvím e-mailu. Smlouvu vytiskněte, zkontrolujte, podepište a následně oscanujte nebo vyfoťte jako obrázek, který zašlete zpět emailem jako přílohu. S podpisem smlouvy provedete zároveň úhradu zájezdu a zašlete nám doklad o zaplacení. Platba je možná vkladem na náš účet (vedený v ČSOB) a nebo převodem. 
 
V případě osobní návštěvy je potřeba vyřídit takto:

Zastavit se na pobočce, kde pro Vás předem smlouvu i fakturu připravíme a osobně předáme :-) Na místě zkontrolujete, ujasníme si případné dotazy a podepíšete smlouvu. Úhrada na pobočce (Škroupova 957/4 Hradec Králové) je možná hotově.

5. Potvrzení o koupi zájezdu a Pokyny k vaší dovolené

Po profesionální konzutaci Vašeho výběru s našim pracovníkem a formalní stránce vyřízení koupě, si můžete být výběrem již na 100% jisti. Nyní Vás čekají 3 kroky:

- po obdržení Vámi podepsané smlouvy, úhrady a potvrzení od Pořadatele zájezdu Vás budeme informovat o závazném potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Potvrzení probíhá ihned jak je to možné. Potvrzená rezervace se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pořadatele.

- pokyny k vaší cestě obdržíte cca týden před vaší dovolenou e-mailem, osobně na pobočce nebo poštou, dle Vašeho přání a možností  jednotlivých pořadatelských CK

- těšit se na dovolenou

.........................................................................................................................................................

Samozřejmě, samotnou koupí zájezdu nic nekončí. Až do doby Vašeho odjezdu, odletu Vám budeme v maximální možné míře nápomocní. Po návratu se těšíme na Vaše hodnocení a příští poptávku :-)