La Rosa

La Rosa, Itálie, Ischia, 21.10.2017, Bez stravy
La Rosa
Termín:
21.10. – 28.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:119895501
12 128 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence La Rosa apartmánový komplex, ostrov ISCHIA, Itálie
Popis

Nachází se v atraktivní poloze asi 400 m. od centra města Forio, daleko od hluku dopravy. Hosty potěší nádherný výhled na záliv ve městě. Hotel, spolu s typickou ischijskou pohostinností, vytváří podmínky pro ozdravný a relaxační pobyt. Budovy se nacházejí na malém kopci, kde můžete obdivovat nádherný západ slunce ve Foriu. Vymalován je s typickými středomořskými barvami.Služby a vybavení

Rezidence má vlastní parkoviště, bar s TV se satelitním příjmem, gril, Internet WIFI ve společných prostorách v hale, kyvadlovou dopravu do centra města, na pláž Citara a lázeňské procedury na jednom z vyhlášených spolupracujících zařízení cca 250 m. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v apt. jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.Apartmány

Všechny vkusně zařízené apartmány mají vlastní sociální zařízení, panoramatickou terasu, TV, telefon, topení. Za příplatek trezor, minibar a klimatizace. Rezidence disponuje následujícími typy apartmánů:

- A1 pro 2 osoby

- A2 pro 3 osoby

- B1 pro 4 osoby

- B2 pro 5 osobUpozornění! Klient může být ubytován v apartmánu jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.Stravování

bez stravy, polopenze formou snídaně + večeře za příplatek, nápoje za příplatek. Středomořská tradiční neapolská kuchyně založená na místních produktech dostupných na ostrově. Jídlo se podává v malebné restauraci s panoramatickým výhledem. V nabídce jsou kvalitní domácí vína a ostrovních pokrmy. Běžnými ingrediencemi pokrmů jsou rajčata, česnek, bazalka, pepř, oregano, petržel, lilek, artyčoky, salát, papriky, brambory a cuketa. Ischitánská kuchyně samozřejmě nabízí i výborné plody moře - ančovičky, chobotnice, slávky, škeble, humry a různé druhy čerstvě ulovených ryb.Citrony jsou široce používané a mají zásadní roli v ostrovní kuchyni. Kromě toho se také používají pro přípravu typického likéru, "Limoncello".

Poloha
do 1500 m od pláže, do 500m od centra
Vybavení
bar, parkoviště, internet WIFI, TV místnost, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara
Pokoje
A1-mono2, A2-mono3, B1-bilo4, B2-bilo5
Cena zahrnuje
ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění vč. storna - 30 Kč/os./den. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.
Poznámka
polopenze - os. od 12 let 110 €/os./týden, os. do 12 let 82,5 €/týden; závěrečný úklid 30 €/apt Mono, 35 €/ apt.Bilo - povinný příplatek; klimatizace - apt.Mono 40 €/týden, apt. Bilo 50 €/týden; dětská postýlka 40 €/týden; přistýlka 40 €/os./týden; 2.890,-/os./týden; snídaně 10 €/os./den; večeře 25 €/os./den; výměna ložního prádla extra 10 €/os.; úklid extra 10 €/hodina. DOPRAVA NA PLÁŽ A DO CENTRA ZDARMA.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Josef SKLENÁŘ, IČ 10261940.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK