Indalo Park

Indalo Park, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Brava, Santa Susanna, 22.10.2017, Polopenze
Indalo Park
Termín:
22.10. – 29.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:111241776
13 480 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

250 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL INDALO PARK
Kategorie hotelu: ***+
Popis
SANTA SUSANNA Přímořské letovisko Santa Susanna navazuje širokou plážovou palmovou promenádou na městečko Malgrat de Mar. Santa Susanna je nejmodernější středisko na pobřeží Costa del Maresme. Město spojuje s Barcelonou pobřežní železnice, za necelou hodinu budete od hotelu v hlavním městě Katalánska. Široké písčité pláže s hrubším zlatým pískem se nabízejí pro příjemné lenošení nebo ke sportovním aktivitám. Večery lze využít k procházkám se zmrzlinou, posezením u sklenky osvěžující sangrie či vína nebo k večerním programům nabízených delegáty. Mladší si jistě alespoň jednou vyberou noc na diskotéce. www.stasusanna.org Poloha: Velmi kvalitní hotel 100 m od pláže v centru městečka Santa Susanna, asi 20 minut procházkou po pobřežní promenádě do centra starého Malgratu. Před hotelem je zastávka rychlovlaku, který spojuje Santa Susannu s Barcelonou (cca 50 minut). Hotel nabízí 308 pokojů. všechny z nich jsou vymalovány pastelovými barvami s moderním nábytkem, jsou klimatizovány, s balkónem, koupelnou TV Sat, a telefonem. Dětská postýlka je za příplatek. Hosté mohou odpočívat u bazénu, opalovat se a popíjet osvěžující drink v baru v bazénu, nebo vyzkoušet excelentní sendviče v kavárně. Restaurace nabízí atraktivní snídaně,obědy a večeře formou bufetu. V hotelu jsou dva venkovní bazény, jeden krytý vnitřní, a jednu venkovní vířivku.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Druhá přistýlka je jen na vyžádání a pouze pro dítě. Koupelna se sprchou a WC, balkón / terasa, klimatizace/topení, digitální TV, telefon, WiFi. Dětská postýlka na vyžádání. Za poplatek: fén, žehlící prkno, sejf.
Sport a zábava
Plážové sporty, animace na hotelu.
Vybavení
Recepce, hotelové výtahy, 2 venkovní bazény pro dospělé a dětský bazén, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a barem, vnitřní bazén, sauna, vířivka, zahrada s dětským koutkem, restaurace, kavárna, WiFi. Společenské salonky, taneční parket, denní a večerní zábavní programy, miniklub. Možnost využití sprch v den odjezdu. Nehlídané venkovní parkoviště. Vybaveno pro postižené. Sport: tělocvična, volejbal, vodní sporty, pétanque, stolní tenis a kulečník za poplatek. Služby: směnárna, prádelna, fax/kopírka, lékařská péče, půjčovna kol, pronájem aut. Za poplatek: konferenční místnost, internetový koutek, zasedací místnost, trezor.
Stravování
POLOPENZE (snídaně + večeře) neno PLNÁ PENZE (snídaně+obědy+večeře). Všechna jídla formou bufetu, galavečeře - katalánská kuchyně, tématické večeře.
Pláž
Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
Program
Na pobřeží Costa Brava / Maresme nabízíme tyto výlety: GIRONA - polodenní výlet, dosp. 27 € - výklad v ČJ BARCELONA GAUDÍ + FONTÁNY - odpolední výlet, dosp. 38 €, dítě 25 € - ČJ BARCELONA CAMP NOU + MUZEUM/AKVÁRIUM - dosp. 71 €, dítě 50 € - ČJ MONTSERRAT/BARCELONA - dosp. 45 €, dítě 29 € - AJ ANDORRA - celodenní výlet, dosp. 55 €, dítě 45 € - ČJ MARINELAND - dosp. 26 €, dítě 16 € WATER WORLD - vodní svět, dosp. 30 €, dítě 17 € (do 110 cm), rodinná vstupenka (2 dosp.+2 děti) 77 € FLAMENCO - GRAN CASINO - večerní program, v ceně jeden nápoj, dosp. 38 €, dítě 19 € - AJ, RJ DALÍHO SVĚT - vstup na hrad Púbol + muzeum Fiugeres, dosp. 51,50 €, dítě 38,50 € - RJ LA SIESTA - večerní program, dosp. 37 €, dítě 18 € - AJ, RJ TORDERA - polodenní výlet na místní trhy, dosp. 20 €, dítě 12,50 € - AJ OSTROVY MEDAS - výlet lodí, dosp. 45 €, dítě 29 € - AJ, RJ a mnoho dalších výletů. Je možné se také vypravit individuálně do Barcelony, cena obousměrné jízdenky vlakem do centra města je cca 9 €. Výlety na místě prodává delegátka. Delegátský servis je garantovaný v termínu od 15.5.-15.10., mimo toto období je pouze delegátská asistence na telefonu. Výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený. Na místě se platí povinná pobytová taxa: (platí pouze osoby nad 16 let) Apartmány a hotely kat. */**/***: 3,50 €. /pobyt. Hotely kat. ****: 7 € /pobyt.
Doprava
DOPRAVA AUTOKAREM - COSTA BRAVA & COSTA MARESME Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 27.05. - 02.10.2016 v 7/14-denních cyklech a v období 10.06. - 24.09.2016 v 10/11 denních cyklech. Výstupní místa ve Španělsku: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella de la Costa. Sleva při koupi zájezdu autobusem do 29.02. - 100 Kč, platí i z dětských cen. Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2 x jednosměrná jízdenka. Cena dopravy 2.990,- je započtena v příslušných cenách s autokarovou dopravou. Nástupní místa: Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Česká Lípa, Děčín, Ústí /L., Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec /O., Cheb, Sokolov, Ostrov /O. Svozová místa - za příplatek 100 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Svozová místa - za příplatek 250 Kč: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec/N., Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Strakonice, Tábor, Turnov, Písek, Velké Meziřící. Svozová místa - za příplatek 300 Kč: Kuřim, Olomouc, Prostějov, Vyškov. Svozová místa - za příplatek 450 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Lipník /B., Nový Jičín, Opava, Ostrava, Příbor. Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni. Pro uskutečnění svozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě. Odjezdy a příjezdy: Týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách, návrat v neděli odpoledne. Zájezdy s 10 noclehy mají odjezd v pátek, návrat ve středu. Zájezdy s 11 noclehy mají odjezd v pondělí, návrat v neděli. Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 20-24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty. Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení obdržíte u pořadatele zájezdu. DOPRAVA LETECKY - COSTA BRAVA & COSTA DEL MARESME Odlety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) a zpět 3-5 x týdně. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny. Nabízíme pobyty na 6, 7, 10, 11, případě libovolné termíny po dohodě. . Cena letecké dopravy 7.690,- je započtena v příslušných cenách s leteckou dopravou. Letecká doprava s transferem do letovisek: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella de la Costa.
V ceně je společný transfer z/na letiště Barcelona. Individuální transfer - ceny na vyžádání. Cena pro dítě do 24 měsíců věku: 1.990,- Kč. Sleva při leteckého zájezdu do 29.02. - 200 Kč. Kombinace bus/letadlo v libovolném termínu: 5.990 Kč, děti do 2 let 2.990 Kč. K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. Storno letenky lze pojistit za 190 Kč/os. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání). Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.). Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 €/den) a nejsou hlídaná.
Poznámka
První a poslední služba
Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.
V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.
Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Delegátské služby
Delegát neočekává klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu a na následující delegátské schůzce.
V ceně
Pobyt v hotelu s polopenzí, služby delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Slevy
Dětské slevy na přistýlkách (při 2 plně platících): 1. dítě 2 - 11 let pobyt SE SLEVOU 50% z pobytu. Dospělý na přistýlce: sleva 15%. Věrnostní a speciální slevy až 5 %.
Příplatky
Cestovní pojištění: za příplatek. POVINNÉ: Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016): Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den, Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den. Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK