Adventní Amsterdam s výletem do Zaanse Schans

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Adventní Amsterdam s výletem do Zaanse Schans - Nizozemsko

Adventní Amsterdam s výletem do Zaanse Schans

Adventní Amsterdam s výletem do Zaanse Schans
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
Poznejte s námi Amsterdam, hlavní město Nizozemí. Bezpočet kanálů, malebné domy, nádherné mosty a světová muzea. To je duch Amsterdamu. Město, kde pěší dávají přednost cyklistům, město, které v tomto předvánočním čase nadchne každého.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím
Strava
kontinentální snídaně
Zájezd zahrnuje
3 ubytování, 3 snídaně, leteckou přepravu Praha Amsterdam Praha, kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, transfer z/na letiště, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (150 CZK), jednolůžkový pokoj (2800 CZK), odbavené zavazadlo do 20 kg (1200 CZK), vstupné, místní dopravu, lodičky, fakultativní výlety a služby cca 90 EUR
Program
Den 1
Odlet z Prahy s průvodcem, přílet do Amsterdamu , transfer na hotel, ubytování. Odpoledne historické centrum města, vánoční nálada a dekorace náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

Den 2
Dopoledne se přesuneme do muzejní čtvrti. Nnávštěva brusírny diamantů Coster Diamonds proslulá výbrusem diamantu Kooh i noor. Návštěva známé obrazárny Rijksmuseum s ojedinělou sbírkou nizozemského umění, variantně muzeum Vincenta van Gogha (do obou muzeí nutné rezervace předem). Odpoledne procházka městem kolem radnice a Opery, možnost návštěvy Rembrandtova domu jenž skýtá fascinující pohled do života nejslavnějšího amsterdamského umělce, čtvrť červených luceren. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

Den 3
Dopoledne fakultativní výlet do Zaanse Schans ( cca 15 EUR), obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny, ukázky výroby dřeváků, turistické srdce kraje, variantně individuální volno ve městě - atmosféra uliček a domů na grachtech, posezení v některé z nábřežních kaváren, nákupy nebo návštěva dalších známých muzeí Amsterdamu. Odpoledne Amsterdam, společná procházka čtvrtí Jordaan - charakteristické úzké uličky a grachty, dům Anny Frankové, adventní trhy. V podvečer fakult. projížďka po amsterdamských kanálech. Individuálně večerní město.

Den 4
Snídaně, dle letového řádu transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.